Helge Dahlman

609744

HELGE DAHLMAN (1924-1979) "Skogsväg i aftonljus", signerad samt a tergo daterad -68, olja på pannå, 16x25 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Helge Dahlman

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4603695
50
4598557
30

Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR:
250