August Puig Färglitografi

609728

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 68/110, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

August Puig Färglitografi

Budhistorik

2019-01-30 kl 17:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.