Berndt Wennström Två färglitografier

609726

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): två färglitografier, signerade B Wennstöm, numrerade 79/150 resp 81/150, bladmått 50x38 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

4595372
4595371
900
4595368
850
4586514

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.