Josep Baques Färglitografi

609725

JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, färglitografi, oramat blad, numrerad 245/250, bladmått ca 53x73 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Josep Baques Färglitografi

Budhistorik (1 bud)

4588147
2019-01-23 23:01:48

2019-01-30 kl 15:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.