Chiffonjé

609723

CHIFFONJÉ, sengustaviansk, fanerad med mahogny, 2 delad, beslag av mässing, inredning med lådor och fack, höjd ca 122, 114,5x53 cm, nyckel finns

Fanerskador, renoverad, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Chiffonjé

Budhistorik (1 bud)

4589937
2019-01-24 19:51:49

2019-01-31 kl 21:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.