Piedestal

609721

PIEDESTAL, förgylld i trä samt pastellage med svart stenskiva på toppen, 1900-talets mitt, höjd ca 86 cm, 26x26 cm

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Piedestal

Budhistorik (5 bud)
4604999
500
4604551
450
4603541
4600179
4596171

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.