Pentti Kaskipuro

609716

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Svamp och kålrot, signerad samt daterad 1989, torrnålsetsning, 20/75, 21x22 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4601500
95
4593305
30

Slutpris EUR:
95
984 SEK, 108 USD
Utropspris EUR:
200