Onni Oja

609715

ONNI OJA (1909-2004) "Motiv från Hattula", signerad, olja på duk, 27x41 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Onni Oja

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4591948
100
4586293
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
600