Greta Schalin

609714

GRETA SCHALIN (1897-1993) Blomsterstilleben, signerad samt daterad 1986, olja på duk, 46x55 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Greta Schalin

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4587300
2019-01-23 18:10:08
50

2019-01-30 kl 14:32
Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR: