Greta Schalin

609713

GRETA SCHALIN (1897-1993): Blomsterstilleben, signerad samt daterad 1980, olja på duk, 46x55 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Greta Schalin

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4587301
2019-01-23 18:10:29
70

2019-01-30 kl 16:14
Slutpris EUR:
70
725 SEK, 80 USD
Utropspris EUR: