Monogramisten

609698

MONOGRAMISTEN IS (1900-tal): Skuta i farled, monogramsignerad IS olja på duk, upplimmad på pannå, ca 37x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 49

Monogramisten

Budhistorik (5 bud)
4605230
500
4605228
450
4604814
4604771
4603146

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.