Fåtöljer i rotting

609691

FÅTÖLJER, 1 par, sannolikt ''Porto'' från Wikholm Design, 1900-talets slut, ek med ryggstöd och sitser i rotting, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, märken, fläckar, rottningen med skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fåtöljer i rotting

Budhistorik (57 bud)
4603921
11 500
4603920
11 000
4603916
10 500
4603909
10 000
4603914
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.