Golvur

609687

GOLVUR, 1800-tal, ek, totalhöjd 220 cm, lod, pendel och nyckel finns

Slitage, sprickor

Klockor/Ur

Rum 15

Golvur

Budhistorik (91 bud)
4604066
31 000
4604064
30 000
4604059
29 000
4604055
28 000
4604047
27 000

Slutpris SEK:
31 000
2 992 EUR, 3 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.