Byrå

609684

BYRÅ, sengustaviansk stil, omkring 1900, fanerad med mahogny, 3 lådor, beslag och lister i mässing, höjd 84, 59x36 cm

Slitage, skador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå

Budhistorik (26 bud)
4604343
4602628
4604342
1 900
4602628
1 800
4602133
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.