Soffgrupp

609676

SOFFGRUPP, omkring 1900-talets andra hälft, 4 dlr, bestående av 1 tresitssoffa, 2 fåtöljer samt 1 bord, lösa sittdynor, rödbetsat trä med träskuren kannelyr, textilklädsel, soffans längd ca 170, sitthöjd ca 40, bordets höjd ca 50, 90x56 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 11

Soffgrupp

Budhistorik (1 bud)

4595639
2019-01-26 22:33:55

2019-01-30 kl 19:20
Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.