Bruno Mathsson fåtölj Jetson

609661

BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Jetson", Dux, ullklädsel, nackkudde, förkromad benställning, retursnurr, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, skador, fläckar, rökdoft

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bruno Mathsson fåtölj Jetson

Budhistorik (16 bud)
4606973
5 200
4606965
5 000
4606954
4 800
4606852
4 600
4606834
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.