Arthur Krrupp "London" bestick i rostfritt stål

609659

ARTHUR KRUPP, "London", bestick, ca 119 dlr, rostfritt stål, Österike, bestående av: 46 matskedar, 37 matgafflar, 36 matknivar, stämplade Arthur Krupp 18-10, längd på gaffel ca 20, kniv 23,5, sked 18,5 cm

Smärre brukssltiage, mindre repor kan förekomma

Diverse

Arthur Krrupp

Budhistorik (14 bud)
4606835
4607314
4606835
950
4607312
900
4606835
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.