Erik Kirkegaard karmstol

609657

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1900-talets mitt, Danmark, betsat teak, klädsel i grå tyg, märkt undertill, sitthöjd ca 45 cm

Skin klädsel saknas, senare klädsel, slitage, lagningar till ryggstöd, senare färg

Möbler, Stolar

Rum 12

Erik Kirkegaard karmstol

Budhistorik (3 bud)

4603459
4600702
4593769

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.