Byrå empirestil

609651

BYRÅ, 1900-talets början, empirestil, flambjörk med intarsia insats av olikträslag, med 3 lådor, höjd ca 72, 90x48 cm

Kompletterad, renoverad, lagningar, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå empirestil

Budhistorik (19 bud)
4605127
2 400
4605126
4605119
4605118
1 900
4605116
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.