Vinställ mahogny

609650

VINSTÄLL, 1900-talets andra hälft, mahogny, betsat mahogny och rottning, för 5 fläskor, höjd ca 30, 44x58 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Vinställ mahogny

Budhistorik (15 bud)
4604579
1 600
4604114
4603337
1 400
4603771
1 300
4603337

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.