Hatthylla funkis

609649

HATTHYLLA, funkis, omkring 1900-talets mitt, aluminium och förkromade stålrör, längd ca 173, djup ca 24 cm

Slitage, repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Hatthylla funkis

Budhistorik (10 bud)
4600770
4604523
4600770
4600239
4588146

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.