Gungstol 1900-talets andra hälft

609648

GUNGSTOL, 1900-talets andra hälft, björk, klädsel i röd tyg, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken, repor, fläckar

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik (2 bud)

4603971
4603923

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.