Karmstolar ek

609647

KARMSTOLAR, 1900-talets andra hälft, ek med sits i rottning, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, rottningen med skador

Möbler, Stolar

Rum 3

Karmstolar ek

Budhistorik (14 bud)
4604854
1 300
4604637
4604663
4604637
4604622
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.