Satsbord 1900-talets andra hälft

609645

SATSBORD, 1900-talets andra hälft, ek med glasskivor, höjd ca 45-50 cm, 41-48.5x31-34 cm

Slitage, fläckar, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

4603713
450
4603456
4603174
4597626

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.