Trädgårdsbord

609643

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft, bemålat järn med skiva i rosa marmor, höjd ca 71, diameter ca 49 cm

Något ostadig, slitage, skivan med repor och nagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Trädgårdsbord

Budhistorik (17 bud)
4604927
4604933
4604927
1 900
4604921
1 800
4604921
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.