Båtmodell av skonert/skonare 1900-talets mitt

609642

BÅTMODELL, 1900-talets mitt, av modellen skonert/skonare, trä, monter medföljer, höjd ca 70, längd ca 85 cm

Slitage, smuts

Ändringar/tillägg
Glasmonter utan botten medföljer höjd 75,5, bredd 90, djup 23 cm

Nautica/Technica

Hylla 3

Budhistorik (2 bud)

4602119
4589283

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.