Olle Lindgren oljemålning

609641

OLLE LINDGREN (1930-2018): abstrakt komposition, monogramsignerad OL, datering a tergo -67, olja på duk, ca 56x56 cm

Rum 2

Olle Lindgren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4603723
4602481

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.