Figuriner, ett par tuppar, Kina

609636

FIGURINER, Tuppar, 1 par, porslin, Kina, höjd ca 42 cm

Smärre bruksslitage och mindre krackeleringar, lagning vid tuppkamm

Orientaliskt, Porslin

Budhistorik (13 bud)
4603570
2 400
4601867
4590673
4601866
1 900
4590673
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.