Spegel

609634

SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, förgylld, spegelns mått 292x100, bordets mått 37, 102x33 cm

Smärre skador, slitage, spegelglas med fläckar

Speglar

Spegel

Budhistorik (43 bud)
4606729
16 500
4606728
16 000
4606726
15 500
4606720
15 000
4606714
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.