Schumacher & co skulptur stenbyst

609623

DEKORATIV SKUPTUR, kvinnobyst, gjutmarmor på röd stensockel, märkt Schumacher & co, 1900-talets början, höjd ca 55 cm

Smuts, nagg

Konst, Skulpturer, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (6 bud)
4602759
2 800
4582946
2 600
4602757
2 600
4582946
4585858
1 900

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.