Toilettebord

609622

TOILETTEBORD, 1800-talets andra hälft, blandstil, skuren dekor i mahogny, bordet fanérat med rotfanér, 2 lådor i sargen, spegeln med ljusarmar i mässing, höj- och sänkbar, höjd ca 166 cm

Bruksslitage, spegelglaset med fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord, Speglar

Rum 9

Toilettebord

Budhistorik (6 bud)
4605490
4602958
950
4602958
4601840
600
4587053

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.