Skrivbord

609620

SKRIVBORD med pigtittare, 1800/1900-tal, pigtittaren är ej fastmonterad (ej ursprungligt tillhörande), fanér i valnöt samt detaljer i masurbjörk, skrivbordets höjd 72, 92x54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

Skrivbord

Budhistorik (23 bud)
4603667
1 600
4603660
4603645
1 400
4603637
1 300
4603639
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.