Piedestal 1900-talets andra hälft

609614

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, två skivor av sten, stomme av förgyllt trä, höjd ca 66, längd och bredd 25 cm

Smärre slitage, en fot lagad, något instabil

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Budhistorik (7 bud)
4605260
550
4604470
500
4605254
500
4604470
450
4595397

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.