Taklampa 1950-tal

609611

TAKLAMPA, 1950-tal, kupa i etsat glas med upphängning i mässing, totalhöjd ca 65 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa 1950-tal

Budhistorik

2019-01-30 kl 16:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.