Anders Zorn ''Lavards Anders'' etsning

609609

ANDERS ZORN (1860-1920): "Lavards Anders", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15.7x11.7 cm

Ej examinerad ur ramen, något gulnat

Ändringar/tillägg
LITTERATUR: Hjert & Hjert 168, Anders Zorn, Lavards

Rum 5

Budhistorik (7 bud)
4603465
4603130
4601340
1 700
4600700
1 600
4600376

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.