Anders Zorn ''Kyrkstöt'' etsning

609606

ANDERS ZORN (1860-1920): ''Kyrkstöt'', signerad Zorn, daterad 1911, etsning, ca 16.5x12 cm

Ej examinerad ur ramen, gulnad

Ändringar/tillägg
LITTERATUR: Hjert & Hjert 154, ZG 244

Rum 5

Budhistorik (25 bud)
4604847
5 400
4604839
5 200
4601069
5 000
4604828
5 000
4601069
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.