Edward Pierzynski oljemålning

609604

EDWARD PIERZYNSKI (född 1922): Trojka i vinterlandskap, signerad E. Pierzynski, olja på duk, 61x91 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Edward Pierzynski oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4606575
2 400
4599737
4604707
4599737
4595791

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.