Elias Muukka oljemålning

609598

ELIAS MUUKKA (1853-1938): Kvällsrodnad, signerad, olja på duk, 27x53 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Elias Muukka oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4601462
170
4600850
110
4600849
80
4599099
75
4599098
35

Slutpris EUR:
170
1 762 SEK, 193 USD
Utropspris EUR: