Hans Hamngren Etsning

609597

HANS HAMNGREN (född 1934): Surrealistisk komposition med häst, etsning, signerad och daterad Hamngren 1981, numrerad P.T., ca 39x56 cm

Fack 46

Hans Hamngren Etsning

Budhistorik (3 bud)

4583782
550
4600751
550
4583782

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.