Ljusstakar 1 par silver

609596

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar, höjd ca 7 cm, fyllda

Repor förekommer

Silver

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ljusstakar 1 par  silver

Budhistorik (6 bud)
4603341
550
4602195
500
4602195
450
4601742
4601742

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.