Spegel / Väggfält

609586

SPEGEL, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålad och förgylld dekor, fasettslipad glas, höjd ca 191x104 cm

Slitage, färgbortfall, borrhål

Speglar

Rum 6

Spegel / Väggfält

Budhistorik (14 bud)
4601445
3 800
4601430
3 600
4601269
3 400
4601269
2 800
4600724
2 600

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.