Nils Rundgren olja

609585

NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): (2) Naivistisk komposition, signerad en daterad 1963, olja på papper, ca 29x34 resp 29x39 cm

Gulnad

Fack 47

Nils Rundgren olja

Budhistorik (21 bud)
4602228
4602233
1 400
4602228
1 300
4602226
4602219

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.