Bordspendyl empire

609584

BORDSPENDYL 1800-tal, empire, alabaster samt svartmålat och förgyllt trä, dekor i pärlemor, urtavla med romerska siffror, höjd 47 cm

Pendel finns, bakstycke och nyckel saknas, renoverad

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 9

Bordspendyl empire

Budhistorik (4 bud)

4586062
4585872
4585064
4583883

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.