Åke E:son Lindman, fotografi

609578

ÅKE E:SON LINDMAN (född 1953): Utan titel - ur serien Naturalis, signerad och daterad på baksidan Åke E:son Lindman, Neg. 1988, Print 1988, gelatinsilverfotografi, 33,5 x 26 cm, vintage

Oramad

Fotografi, Selected

Kundcenter

Åke E:son Lindman, fotografi

Budhistorik (6 bud)
4599725
4599724
950
4592049
450
4591782
4588401

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.