Emil Ekman oljemålning

609575

EMIL EKMAN (1880-1951): Havsmotiv, signerad Emil Ekman, olja på duk, ca 48x60 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Emil Ekman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4586599
1 800
4600683
1 700
4586599
1 600
4586598
4585718
650

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.