Stig Claesson pastell

609574

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Ballerina, signerad och daterad Stig Claesson 75, pastell, ca 35x49 cm

Stig Claesson pastell

Budhistorik (8 bud)
4602347
650
4602261
600
4602343
550
4602261
500
4601631
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.