Sixten Lundbohm akvarell

609572

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Huskropp, monogramsignerad och daterad -80, gouache, ca 15x39 cm

Fack 46

Sixten Lundbohm akvarell

Budhistorik (11 bud)
4602783
1 600
4602782
1 400
4602781
4602346
900
4600775
850

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.