Einar Bäckström golvlampor

609567

EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampor, 2 st, 1900-talets mitt, fot i mässing, skaft med lindat läder, stämpelmärkt EB 5235, höjd ca ca 125 resp 122 cm

Bruksslitage, fot med mindre buckla

Belysning, Bordslampor

Rum 5

Einar Bäckström golvlampor

Budhistorik (11 bud)
4602043
2 600
4601984
2 400
4601984
4601727
4601726
1 400

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.