Sven Ahlgren riksdagshuset

609565

SVEN AHLGREN (1922-1997): Rikstagshuset Stockhom, signerad Ahlgren, olja på pannå, ca 20x65 cm

Fack 32

Sven Ahlgren riksdagshuset

Budhistorik (11 bud)
4601550
4601549
4600853
4600852
4595399

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.