Byrå Art Déco

609563

BYRÅ, Art Déco 1930/40-tal, alm med intarsiadekor, dragknoppar i metall, H ca 65 cm, ca 84 x 45 cm

Små fanérskador, repor och fläckar, nyckel saknas, nyckelskylt skadad

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå Art Déco

Budhistorik

2019-01-31 kl 15:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.